SEÇME VE İŞE ALIM

Şirketimizin iş planları doğrultusunda tanımlanmış insan kaynağının seçimini doğrudan yapılan iş başvuruları ve gazete ilanları kanallarıyla yapılmaktadır. Bazı pozisyonlar için adaylar psikometrik testlere tabi tutulmaktadır.

ORYANTASYON PROGRAMI

İşe alınan personelin en kısa sürede uyumunu sağlamak amacı ile şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve işleyişini aktarmak için oryantasyon programı düzenlenmektedir.

PERFORMANS DEĞERLENDİRME

Her sene sonu Bireysel Performans Değerlendirme sistemi ile çalışan, yöneticisi ile beraber gelecek senenin iş hedefleri belirler ve kişisel gelişim planlarını oluşturur. Bu değerlendirmenin sonuçları ücretlerin belirlenmesi, kariyer ve eğitim planlamasına yansır.

KARİYER PLANLAMASI

Her performans değerlendirme çalışması sonrası tekrar gözden geçirilen kariyer planları yetenekli personelimize hem yurt içi, hem de yurt dışı terfi ve transfer olanakları sağlamaktadır.

EĞİTİM

Şirketimiz bireye yatırımın en etkin yolu olan eğitim planlaması ve uygulamasına gereken önemi vermekte ve personeline performansı ve kariyer planlaması çerçevesinde yetkinliklerini geliştirmeye yönelik yurt içi ve dışı eğitim olanakları sunmaktadır.

ÜCRETLENDİRME VE DİĞER SOSYAL OLANAKLAR

Şirketimizde genelde çalışanlara 12 maaş verilir. Senede bir kez ücret ayarlaması yapılır.  Personel servisi yoktur ve öğle yemekleri şirket tarafından verilmektedir.

 

 

 

 

 

ORKİMSAN KİMYA SAN.TİC  olarak gücümüzü sorumluluk sahibi, özgüvenli, yeniliklere açık, katma değer üreten, kaliteli hizmete inanan, çevreye duyarlı insan kaynağımızdan alıyoruz. Hedefimiz sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı geliştirmek, yenilerini bünyemize katmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

UYGULAMALARIMIZ

Metin Kutusu: İŞ BAŞVURUSU

		Lütfen aşağıdaki linke resimli CV’nizi gönderiniz.
Metin Kutusu: CV GÖNDER

Ana Sayfa

Hakkımızda

Faaliyetlerimiz

İş Ortaklarımız

Ürünler

İletişim

Teknik Veriler

İnsan Kaynakları