Kalite Politikası

             Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlamak ve beklentilerinin de ötesinde karşılamaktır.

Hizmet Anlayışımız

· Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak,

· Verimli, yaratıcı ve maliyet etkin çalışmak,

· Ürünleri, hizmetleri ve süreçleri sürekli iyileştirmek,

· Dürüst, güvenilir ve etik değerlere bağlı olmak,

· Ölçülebilir kriterler kullanmak,

· Ekip çalışmasına inanmak ve uygulamaktır.

Hakkımızda

Enerji, kimya, petrokimya, cam, marin ve savunma sanayi projelerinde, özellikle de yüksek basınçlı,yanıcı ,patlayıcı gazlar  üretim-dolum tesisleri  ve  akaryakıt, LPG, LNG, CNG  tesisleri konusunda faaliyet gösteren ORKİMSAN 1994 yılında kurulmuştur.

 

Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi, kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Türkiye’nin önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.

Bünyesinde sadece yüksek kaliteli  ve sertifikalı ekipmanların satışını bulundurmakla yetinmeyen ORKIMSAN tasarım, mühendislik, müteahhitlik ve müşavirlik faaliyetlerine vermiş olduğu önem ile sektördeki bir çok ilk’e de imzasını atmıştır.

 

Bununla beraber satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gösterilen titizlik ile müşteri memnuniyetinin daima en üst düzeyde tutulması ORKIMSAN yöneticileri ve personelince ilke edinilmiştir.

Orkimsan kendi iştigal konusundaki sektörlerdeki uzun vadeli planlarına uygun olarak ürün portfoyünü genişletmeye  ve teknolojik yenilikleri  takip etmeye devam etmektedir.  Konusunda uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan dinamik bir kadroya sahip olan ORKIMSAN, hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sektörün kilometre taşlarını dizmeye devam etmektedir.

Orkimsan; Milli ve uluslararası araştırma merkezleri, akredite laboratuvarları, fabrikalar,  petro-kimya tesisleri, gaz  hatları ve  Savunma Sanayi proje ve imalatları gibi başarılı uygulamaları ile  çağdaş  Türkiye’nin geleceğine  damgasını vuran yapılara ve tesislere katkıda bulunmuş olmaktan gurur duymaktadır.

TS EN ISO

9001:2008

Ana Sayfa

Hakkımızda

Faaliyetlerimiz

İş Ortaklarımız

Ürünler

İletişim

Teknik Veriler

İnsan Kaynakları