IDRO ENERGY S.p.A.

 

Idro Energy: Kurulduğu günden beri Hidrojen, Oksijen ve Azot Jeneratörlerinin (Yerinde Gaz Tedarik) tasarımını, üretimini, kurulumunu ve satış sonrası hizmetini vermektedir.

 

Üretimini yaptığı cihazlarda sürekli endüstriyel araştırma ve mühendislik tasarımları yaparak sürekliliği ve kalitesini artırmaktadır.

 

Kalite: Ürettiği cihazlardaki üretimin yüksek kalitede ve doğrulukta olmasını garanti eder.

 

Güvenlik: Sadece ihtiyaç anında üretilen gazın üretilebilmesi gazın depolama ihtiyaçını ortadan kaldırır. Buda yüksek güvenlik sağlar. Bu sayede yüksek basınçlı gaz tüplerinin taşınmasından bulunmasından doğan risklerde ortadan kalkmış olur.

 

Düşük Maliyet: Idroenergy jeneratörleri gaz tüpleri ile karşılaştırıldıklarında yüksek oranda ekonomi sağlar. Sadece su ve elektrik kullanarak kendi gazını üretmeyi sağlar. (1m3 gaz yaklaşık 3,5 kWh elektrik ile üretilir)

 

Dışa Bağımlılık: Idroenergy jeneratörleri ile gaz tüplerinin satınalınması sona ereceğinden dışa bağımlılık sona erer.

 

Saflık: Idroenergy jeneratörler geniş ürün yelpazesi ile gaz silindirlerinden alınan gazlara oranla daha yüksek saflık sağlar. Aynı kalitede gaz saflığını stabil olarak en üst seviyede tutar.

 

Çevre Bilinci: Sudan ayrıştırılarak (elektroliz yöntemi ile) üretilen gazlar temiz bir yakıttır. Jeneratörlerimiz  zararlı buhar üretmez, kalıntı bırakmaz, atık üretmez. Kostik gibi zararlı maddeler kullanmaz. Kullanıcılar zararlı gazları solumak zorunda kalmadan ürünlerimizi kullanabilirler.

 

Güvenirlilik: Günümüzde 30’dan fazla ülkede 1500’den fazla cihazımız milyonlarca saatten uzun süredir güvenle hizmet vermektedir. Müşteri odaklı anahtar teslim çözümler tesislerimizin güvenirliliğini artırmaktadır.

 

Maharet:Kullanıcı dostu, küçük boyutlu, taşınabilir kolay kurulumlu jeneratörlerimiz, farklı pek çok uygulamada ve her mekanda kullanılabilir.

 

 

 

purificatore

 

 

ÜRÜNLER

 

 

 

 

Ana Sayfa

Hakkımızda

Faaliyetlerimiz

İş Ortaklarımız

Ürünler

İletişim

Teknik Veriler

İnsan Kaynakları