HAKKIMIZDA

orkimsan.com

Orkimsan Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti.

Enerji, kimya, petrokimya, cam, marin ve savunma sanayi projelerinde, özellikle de yüksek basınçlı, yanıcı, patlayıcı gazlar üretim-dolum tesisleri ve akaryakıt, LPG, LNG, CNG tesisleri konusunda faaliyet gösteren ORKİMSAN 1994 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, sürekli yenilenen çehresi, kaliteye ve hizmet anlayışına vermiş olduğu büyük önem sayesinde konusunda tamamen uzmanlaşmış ve sektörde Türkiye'nin önde gelen kurumları arasındaki yerini almıştır.

Bünyesinde sadece yüksek kaliteli ve sertifikalı ekipmanların satışını bulundurmakla yetinmeyen Orkimsan tasarım, mühendislik, müteahhitlik ve müşavirlik faaliyetlerine vermiş olduğu önem ile sektördeki bir çok ilke de imzasını atmıştır.

Bununla beraber satış ve satış sonrası hizmetler konusunda gösterilen titizlik ile müşteri memnuniyetinin daima en üst düzeyde tutulması Orkimsan yöneticileri ve personelince ilke edinilmiştir.

Askeri ve Ticari Gemi Basınçlı Hava Sistemlerinin NATO standartlarına ve Klas Kuruluş kurallarına uygun konsept ve konfigürasyon tasarımlarının belirlenmesi.

Dizayn Hesaplamaları ve Analizleri.
Teklif hazırlanmasında teknik destek sağlanması
ELD kapsamı yedek malzeme NSN listelerinin hazırlanması
Sistem testleri (FAT, HAT, SAT) ve devreye alınmaları
Deniz Kuvvetleri isterleri ile aşağıda belirtilen ana standart ve norm isterlerini karşılayan detaylı tasarım resimleri 3D ortamında hazırlanması;
* STANAG 1008
* MIL-STD-1399
* BV30
* TÜRK LOYDU- Askeri Gemi Kuralları
* SOLAS
* IEC Standartları
* VG Normları

Orkimsan kendi iştigal konusundaki sektörlerdeki uzun vadeli planlarına uygun olarak ürün portföyünü genişletmeye ve teknolojik yenilikleri takip etmeye devam etmektedir. Konusunda uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan dinamik bir kadroya sahip olan Orkimsan,hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden sektörün kilometre taşlarını dizmeye devam etmektedir.

Orkimsan; Milli ve uluslararası araştırma merkezleri, akredite laboratuvarları, fabrikalar, Petro-kimya tesisleri, gaz hatları ve Savunma Sanayi proje ve imalatları gibi başarılı uygulamaları ile çağdaş Türkiye'nin geleceğine damgasını vuran yapılara ve tesislere katkıda bulunmuş olmaktan gurur duymaktadır.

Kalite Politikası; Müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini tam olarak anlamak ve beklentilerinin de ötesinde karşılamaktır.

Hizmet Anlayışımız

  • Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmak,
  • Verimli, yaratıcı ve maliyet etkin çalışmak,
  • Ürünleri, hizmetleri ve süreçleri sürekli iyileştirmek,
  • Dürüst, güvenilir ve etik değerlere bağlı olmak,
  • Ölçülebilir kriterler kullanmak,
  • Ekip çalışmasına inanmak ve uygulamaktır.

Misyonumuz

Türkiye'de yüksek basınç sistemleri konusunda mühendislik hizmetleri veren yüksek kalite odaklı bir firmayız.

Vizyonumuz

Alanımızda lider ve yüksek basınç sistemlerinde en yüksek ticaret hacme sahip şirket olmak istiyoruz.

orkimsan.com

İş Ortaklarımız